امضای یک تفاهم‌نامه خدمات پرداختی در غرفه بانک شهر / ارائه محصول مختص فرهنگیان بر بستر بلاکچین از سوی بانک شهر

در حاشیه غرفه بانک شهر، بین دو شرکت فناوران ایمن شبکه فاش و شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزش، تفاهم‌نامه‌ای برای ارائه محصولی بر بستر بلاکچین که خدمات پرداختی به جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان ارائه می‌دهد امضا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی،در حاشیه غرفه بانک شهر، بین دو شرکت فناوران ایمن شبکه فاش و شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزش، تفاهم‌نامه‌ای برای ارائه محصولی بر بستر بلاکچین که خدمات پرداختی به جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان ارائه می‌دهد امضا شد.

علی کاظمی، مدیرعامل شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی درباره تفاهم‌نامه اخیر توضیح داد: «تفاهم‌نامه اخیر را با فرهاد وکیلیان امضا کردیم تا فتح بابی باشد برای همکاری‌های آینده ما در حوزه اقتصاد دیجیتال و به صورت خاص روی پلتفرم‌ بلاکچین خود تمرکز کنیم و بتوانیم در حوزه خدماتی مانند بی‌ان‌پی‌ال و کارت‌های بانکی مختص دانش‌آموزان و جامعه فرهنگی و خدمات مشترکی که در آینده تعریف خواهند شد، به هر دو مجموعه کمک کنیم.»

فرهاد وکیلیان، مدیرعامل شرکت فناوران ایمن شبکه فاش در توضیح تفاهم‌نامه اخیر این دو شرکت گفت: «امروز افتخار این را داشتیم که تفاهم‌نامه‌ای در خصوص تسهیل امور بانکی و پرداختی معلمان و دانش‌آموزان به امضا برسانیم. این همکاری در خصوص بی‌ان‌پی‌ال و حوزه اقتصاد دیجیتال است و بر بستر بلاکچین خدماتی در حوزه اعتبار و حوزه‌های مختلف بانکی ارائه خواهد شد. هدف ارائه چنین خدماتی یکپارچگی بیشتر است، زیرا به نظر من آنچه سیستم بانکی ما از آن رنج می‌برد عدم یکپارچگی است. ما قصد داریم خدمات خود را به‌واسطه ساختار بلاکچین یکپارچه کنیم و امیدواریم بتوانیم همکاری‌های خود را توسعه دهیم و خدمات خود را به فرهنگیان ارائه دهیم.»

او در ادامه گفت: «این تفاهم‌نامه به طور مشخص برای ارائه کارت‌ها و کیف‌پول بی‌ان‌پی‌ال در بستر شاتوت و به طور مشخص برای خدمات‌رسانی به فرهنگیان و دانش‌آموزان طراحی شده است.»

وکیلیان در ادامه درباره زمان تقریبی ارائه محصول گفت: «یک زمان سه یا چهارماهه را برای ارائه محصول نیاز داریم، اما سعی می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان و تا جای ممکن قبل از عید محصول را ارائه دهیم.»

اشتراک داشتن
اعلام کردن
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار