سامانه شکایات

بی شک برخی از تماس های ذی نفعان با سازمان ، حول محور شکایت از عواملی نظیر کیفیت خدمات، کیفیت برخورد باارباب رجوع و … می باشد . وجود روشی صحیح و سیستمی مناسب جهت نظارت بر شکایات واصله می تواند از یک سو ضمن ایجاد رضایتی مجدد در  شاکیان ، اثرات زیانبار این قبیل نارضایتی ها را به حداقل رساند و از سوی دیگر این فرصت را برای سازمان بوجود آورد تا با شناسایی دلایل ایجاد شکایات و تلاش در جهت رفع آنها ، در مسیر بهبود محصولات ، بهبود فرآیندها و روالهای کاری خود قرار گیرند .

این نرم افزار با مدیریت کردن شکایت طرح شده از طرف ذی نفعان یک سازمان، تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی های زمانبندی شده، اجرا و کنترل‌ تمامی فعالیت‌هایی که یک سازمان در برخورد با شکایت انجام می‌دهد و تسهیلات بسیاری در روند رسیدگی به شکایات فراهم می آورد.

وجود ابزارهای نظارتی و مدیریت زمان فوق پیشرفته و نیز مدیریت اتوماتیک گردش کار به همراه امکانات گزارش سازی متعددی که در این زمینه وجود دارد، باعث گردیده که این سامانه با سطح کیفی بسیار متفاوت مدیران را در این امر یاری دهد.

سامانه شکایات

این نرم افزار که بر اساس تکنولوژی نوین نرم افزاری خلق گردیده است و به دلیل انعطاف پذیری و توسعه پذیری بسیار بالا در برابر تغییر در شناخت نیازها، دارا بودن قابلیت های نظارتی فوق پیشرفته و هدایت گام به گام کارکنان باعث افزایش چشمگیر در بهره وری و کاهش هزینه های یک سازمان شده و این امکان را فراهم می‌سازد که این سامانه به صورت کاملا سفارشی، بنا به شرایط و نیازهای درخواست کننده و در زمان بسیار کوتاه سفارشی سازی شود.

با استفاده از امکانات نرم افزار شکایات شرکت پژوهش و نوآوری می توانید اظهارات و شکایات ذی نفعان را در قالب پرونده شاکی ثبت و نگهداری کرده و نیز مراحل رسیدگی به آن را با جزییات وارد نمایید و بدین ترتیب مدیریت اثر بخشی در این حوزه بوجود آورید.

در رسیدگی به پرونده های شکایت گاهی نیاز است که به سوابق خدمات ارائه شده به شاکی امکان دسترسی وجود داشته باشد ، یکپارچگی این بخش با زیر سیستم های دیگر نرم افزار این موضوع را میسر می کند

. انواع گزارشات متنوع حول مسائلی نظیر موضوع شکایات ، عوامل دخیل در آن و نیز مدت زمان رسیدگی به شکایات و … تنها بخشی از گزارشات این بخش از نرم افزار می باشد .

اعلام شکایت از سمت شاکی در روال‌های معمول به شکل تلفنی و یا مراجعه حضوری می باشد از این رو ایجاد شرایطی آسان تر نظیر ثبت شکایت در وب سایت از مواردی است که یک سازمان در جهت تکریم مشتری و برقراری ارتباط موثر با وی باید به آن توجه داشته باشد .

با استفاده از امکانات تحت وب نرم افزار، مراجعین می‌تواند با ارتباط با وب سایت سازمان ، شکایت یا درخواست خود را ثبت کرده و با دریافت کد رهگیری ، بصورت آنلاین و تحت وب مراحل رسیدگی به شکایت یا درخواست مربوطه را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری نماید. هم چنین در شرایطی که شاکی از طریق مبادی ای به غیر از مراجعه به وب سایت ، شکایت و یا در خواست خود را اعلام کرده باشد با دریافت کد رهگیری می تواند تحت وب ، پرونده مربوطه را پیگیری کرده و از مراحل رسیدگی به آن مطلع گردد.

ارتباط پیامکی با مشتریان شاکی نیز خود حائز اهمیت بوده که در نرم افزار تولیدی شرکت پژوهش و نوآوری به آن توجه ویژه ای شده است .

 

 

اشتراک داشتن
اعلام کردن
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار