برگزاری اولین سمینار آموزشی هوش تجاری شرکت پژوهش

اولین سمینار آموزشی هوش تجاری شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی با هدف آشنايی مخاطبان با مفاهيم، کاربردها و روندهای نوين هوش تجاری در مديريت و راهبری چنين پروژه‌هايی در روز دوشنبه 22 مرداد ماه 97 و در محل سالن همایش‌های صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی؛ این دوره یک روزه جهت توانمندسازی و آگاهی از تکنولوژی هوش تجاری برای مدیران و کارشناسان شرکت های مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان و به همت شرکت پژوهش با همکاری صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار گردید.
سمینار آموزشی هوش تجاری

هوش تجاری مجموعه توانایی‌ها، فناوری‌ها، ابزارها و راهکارهایی است که به درک بهتر مدیران از شرایط کسب و کار کمک می‌کند. ابزارهای هوش تجاری، دیدگاه‌هایی از شرایط گذشته، حال و آینده در اختیار مدیران و تصمیم‌گیران سازمانی قرار می‌دهد تا بتوانند با ریسک کمتر تصمیم‌گیری نمایند.

در تدریس این دوره، سرفصل‌هایی از قبیل؛ آشنایی با مفاهیم، مقدمه‌ای بر Business Intelligence، روش‎های استقرار و پیاده‌سازی سیستم‌های هوشمند کسب و کار،مفاهیم OLAP و انواع آن، متدهای یکپارچگی تجمیع و طراحی داده با رویکرد BI، شناسایی شاخص‌های عملکرد، Data Visualization، مقدمه ای بر Data Mining، طراحی و استقرار Dashboardها و یک مطالعه موردی به حاضرین ارائه شد.

شایان ذکر است، در پایان به شرکت‌کنندگان گواهی حضور اهدا خواهد گردید..

اشتراک داشتن
اعلام کردن
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار