راه‌اندازی و عرضه سامانه واقعیت مجازی آناتومی بدن انسان

شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی با اتکا به 30 سال سابقه موثر در صنعت تولید و توسعه نرم‌افزار و با کسب رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه توسعه و تولید نرم‌افزارهای گوناگون، محصول جدیدی را با نام واقعیت مجازی(VR) در جهت آموزش و ایجاد اشتیاق بیشتر در یادگیری دانش عرضه نموده‌است.

عرضه این محصول پس از تحقیق و مطالعه عمیق بر روی کاربری تجهیزات تکنولوژی و الگوبرداری از جدیدترین متدهای آموزشی در کشورهای پیشرو انجام شده و رویکرد اصلاح آموزش و استفاده از بهترین‌ها هدف‌گذاری شده‌است.

این شرکت با بهره مندی از جامع‌ترین و کامل‌ترین هدست واقعیت مجازی که به جای تخمین از روی موقعیت اولیه، از طریق ردیاب‌هایی تمامی حرکات را پایش می‌کند و همچنین نرم‌افزارهایی مانند نرم‌افزار آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان که به عنوان یک شبیه‌‍ساز واقعی از اعضای بدن انسان عمل می‌کند و می‌تواند در محیط کاملاً سه بعدی ارگان‌ها و سیستم‌های داخلی آن را بررسی نماید، به دانشجویان و علاقه‌مندان اجازه می‌دهد تا به مشاهده و جستجوی مدل‌های سه بعدی انسان و عملکرد طبیعی هر بخش و تعامل با آن بپردازند. قطعا VR در علم پزشکی تاثیرات عمیقی خواهد گذاشت.

واقعیت مجازی آناتومی بدن انسان

به همین منظور به اطلاع کلیه علاقه‌مندان محترم می‌رساند فروش این محصول آموزشی در سراسر مراکز آموزش عالی کشور آغاز شده‌است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی عرضه این محصول با واحد توسعه بازار شرکت پژوهش در تماس باشید.

شماره تماس مستقیم واحد فروش و توسعه بازار:

02126413216 – 02126412890

اشتراک داشتن
اعلام کردن
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار