بازدید جمعی از اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی از سامانه‌های واقعیت مجازی و افزوده

به گزارش روابط عمومی شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی، جمعی از اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور روز دوشنبه مورخ 16مهرماه 97 از سامانه‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده شرکت پژوهش بازدید کردند.

در این بازدید، مدیر محترم  طرح و توسعه  (R&D) شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی، جناب اقای دکتر ملاجعفری ضمن معرفی قسمت‌های مختلف سامانه توضیحات مبسوطی در رابطه با محاسن ویژه و ویژگی‌های منحصر بفرد آن و امکانات در نظر گرفته شده در این سامانه ارائه دادند که مورد استقبال و توجه اساتید قرار گرفت.

در پایان اساتید محترم ضمن ابراز خرسندی از سامانه‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده شرکت پژوهش، اعلام مراتب تقدیر و تشکر خود را از شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی که جهت ارتقاء و پیشرفت دانشگاه‌ها و افزایش سطح علمی دانشجویان تلاش می‌کند اظهار داشتند.

علوم پزشکی

 

شایان ذکر است شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی با اتکا به 30 سال سابقه موثر در صنعت تولید و توسعه نرم‌افزار و با کسب رتبه 1 از شورای عالی انفورماتیک به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه توسعه و تولید نرم‌افزارهای گوناگون، محصولات جدیدی را با نام واقعیت مجازی(VR)  و واقعیت افزود(AR)  در جهت آموزش و ایجاد اشتیاق بیشتر در یادگیری دانش عرضه نموده‌است.

اشتراک داشتن
اعلام کردن
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین اخبار